Dostawa zamówień
Sklep Internetowy OgrodzeniaBudowlane.pl posiada zróżnicowaną ofertę realizacji dostaw, aby w optymalny sposób obsługiwać swoich Klientów. Różne formy świadczenia usług transportowych są wynikiem posiadania w ofercie przede wszystkim produktów o niestandardowej charakterystyce rozmiarowej oraz wagowej (ogrodzenia budowlane tymczasowe oraz bariery przenośne). Najbardziej popularne ogrodzenie budowlane, czyli przęsło tymczasowe ażurowe, ma długość 3,5 m oraz wysokość 2 m i jest w zakupie prawie zawsze łączone z podstawami do ogrodzeń budowlanych, które wykonuje się ze zbrojonego betonu (waga jednej podstawy przekracza 30 kg).  Tego typu produkty nie kwalifikują się do normatywnej obsługi kurierskiej, a tym samym wymagają specjalnej obsługi transportowej. Ich dostawa jest każdorazowo indywidualnie ustalana pomiędzy Klientem a Sklepem Internetowym po złożeniu zamówienia.

W sklepie internetowym OgrodzeniaBudowlane.pl realizacja zamówień odbywa się w następujący sposób: 

  • za pośrednictwem zewnętrznej firmy kurierskiej - cennik uzależniony przede wszystkim od wagi i gabarytów towaru,
  • transportem własnym,
  • transportem producenta - po wcześniejszym ustaleniu warunków dostawy drogą e-mailową lub telefoniczną ze Sklepem Internetowym,
  • poprzez odbiór zamówionego towaru własnym transportem bezpośrednio przez Klienta - po uzgodnieniu szczegółów (miejsce, czas, dostępność) drogą e-mailową lub telefoniczną ze Sklepem Internetowym. Odbiór zamówionego towaru możliwy jest z siedziby właściciela Sklepu Internetowego lub należących do niego punktów magazynowo-handlowych.

Zawsze troszczymy się o to, aby ogrodzenia budowlane tymczasowe oraz produkty pokrewne zakupione w naszym Sklepie Internetowym były dostarczane w jak najniższej cenie. Zawsze Klient otrzymuje z wyprzedzeniem informację o kosztach transportu. Zazwyczaj dzieje się tak już w trakcie składania zamówienia w Sklepie Internetowym.

Przy większości produktów z naszej oferty znajdują się informacje na temat warunków i kosztów dostawy danego towaru. Są one uzależnione od takich czynników jak odległość, waga oraz rozmiar zamówionego produktu.

Jeżeli informacje o kosztach dostawy przy danym produkcie nie zostały określone lub przy składaniu zamówienia została wybrana opcja "Dostawa do Klienta - koszt do ustalenia", to wówczas koszt transportu nie wliczy się do całkowitej wartości zamówienia. W takim przypadku Sklep Internetowy skontaktuje się z Klientem w celu ustalenia warunków dostawy, terminu i kosztów. Koszty powinny zostać opłacone osobno na podstawie przesłanej przez Sklep Internetowy faktury pro forma.

Jeśli Klient posiada możliwość odbioru zamówionego towaru własnym transportem i nie chce korzystać z usługi transportowej Sklepu Internetowego, to przy składaniu zamówienia powinien zaznaczyć opcję "Odbiór osobisty w siedzibie firmy lub punkcie handlowo-magazynowym". Wówczas koszt transportu nie będzie uwzględniony w całkowitej wartości zamówienia, a Sklep Internetowy skontaktuje się z Klientem w celu ustalenia warunków, miejsca i terminu odbioru zamówionego towaru. Obiór powinien być zrealizowany w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych.

Więcej szczegółów na temat warunków dostawy oraz zasad funkcjonowania sklepu  OgrodzeniaBudowlane.pl znaleźć można w Regulaminie


Jesteśmy do Twojej dyspozycji:
tel. +48 883 403 823 | biuro@ogrodzeniabudowlane.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl