Przęsło ażurowe AZ-8 H ANTICLIMB - ogrodzenie budowlane tymczasowe

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 354,86 zł 354.86
Cena netto: 288,50 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Ogrodzenie tymczasowe budowlane: przęsło ażurowe AZ-8H ANTICLIMB (przęsło z gęstym oczkiem i dodatkową rurą wzmacniajacą)

Przęsło ażurowe AZ-8H ANTICLIMB to kolejne tymczasowe ogrodzenie budowlane, które jest elementem naszego systemu ogrodzeń przenośnych. Wykorzystuje się je - wymiennie z innymi typami ogrodzeń tymczasowych - przede wszystkim jako ogrodzenie placu budowy. Stanowi również doskonałą formę funkcjonalnego i skutecznego ogrodzenia tymczasowego, którym można zabezpieczać strefy robocze. Dodatkowo może być też montowane jako ogrodzenie uzupełniające obszarów, na których organizowane są imprezy o charakterze masowym. Ogrodzenia budowlane ażurowe są zbudowane z prostokątnej rurowej ramy wypełnionej przezierną stalową siatką (stąd określenie "ażurowe"). Po zakończeniu danej inwestycji czy wydarzenia ogrodzenie budowlane można w łatwy sposób zdemontować i ponownie wykorzystać w innym miejscu. Ogrodzenia budowlane AZ-8V to produkt dedykowany dla inwestycji o długim horyzoncie czasowym (żywotna konstrukcja oparta na solidnej ramie i mocnym wypełnieniu). Sprawdzą się również bardzo dobrze jako wysokogatunkowe rozwiązanie przy projektach, gdzie podstawową formą użytkowania sprzętu budowlanego jest najem.  

Przęsło AZ-8H ANTICLIMB jest zbudowane z prostokątnej rurowej ramy wypełnionej stalową siatką z gęstym oczkiem. Siatka stalowa w tym typie przęsła ma oczka mniejsze (262 x 43 mm) niż ma to miejsce w ogrodzeniach z wypełnieniem standardowych (oczka: 262 x 100 mm). Dodatkowo - w odróżnieniu od przęsła AZ-8 - posiada konstrukcyjny element wzmacniający w postaci poziomej rury stabilizującej. Jej zastosowanie w połączeniu z gęstą siatką w znaczący sposób przekłada się na sztywność całej konstrukcji, a tym samym i na żywotność przęsła. Dzięki temu przęsło jest stabilniejsze, bardziej odporne na przeciążenia i na trudne warunki obsługowo-eksploatacyjne. Co ważne, ogrodzenia budowlane tymczasowe typu "anticlimb" posiadają zdecydowanie wyższe parametry ochronne i zaporowe. Są trudne do sforsowania, a ze względu na gęste oczka siatki - szczególnie utrudnione jest - zgodnie z angielską nazwą (ang. "climb" to "wspinać się") wspinanie się po nich, co może mieć znaczenie, np. przy zastosowaniach przeciwtłumowych lub w miejscach o dużym natężeniu ruchu pieszych. Niezależnie od niestandardowego wypełnienia siatkowego, ogrodzenie budowlane typu ANTICLIMB można łączyć w jednym ciągu wygrodzeniowym z innymi typami ażurowych ogrodzeń budowlanych, z ogrodzeniami pełnymi z blachy trapezowej oraz z tymczasowymi bramami i furtkami. 


Specyfikacja produktu: ogrodzenie budowlane ażurowe - panel AZ-8H ANTICLIMB

- wymiary przęsła (długość x wysokość): 3452 x 2025 mm;
- wypełnienie: siatka standard z drutu 3,2 x 2,2 mm;
- wielkość pojedynczego oczka siatki: 262 x 43 mm;
- rama przęsła: rura stalowa Ø 40 x Ø 30 mm;
- wzmocnienie konstrukcyjne ramy: pozioma rura Ø 30 mm;
- waga pojedynczego przęsła: 17,8 kg.


Grupa produktowa:
ogrodzenia tymczasowe budowlane. Wersja wypełnienia: ogrodzenie budowlane ażurowe z gęstym oczkiem (ogrodzenia tymczasowe typu ANTICLIMB). Rama przęsła: ogrodzenie tymczasowe budowlane z prostokątną ramą (standard) ze wzmocnieniem (pozioma rura).

Zamówione ogrodzenia tymczasowe, bariery przenośne i osprzęt montażowy dostarczamy na terenie całej Polski.

Uwaga! Kupując ogrodzenia budowlane, nie zapomnij dobrać odpowiedniego osprzętu montażowego, który jest gwarantem właściwego posadowienia przęseł tymczasowych.


 Pamiętaj, że: 

  • zawsze możesz otrzymać indywidualną ofertę cenową na ogrodzenia budowlane, bariery tymczasowe i niezbędne akcesoria montażowe (zapraszamy do negocjacji);
  • zawsze możesz zapytać o wynajem ogrodzeń tymczasowych - działamy jak profesjonalna wypożyczalnia ogrodzeń. Interesujące Cię przęsła możesz wynająć;
  • świadczymy usługi montażu ogrodzeń tymczasowych na terenie całej Polski (zapytaj o szczegóły);
  • możesz otrzymać od nas ofertę na tabliczki z logo, banery reklamowe i tablice informacyjne do umieszczania na ogrodzeniu tymczasowym (wyślij zapytanie).

Jeśli nie wiesz z czego ma się dokładnie składać Twoje ogrodzenie tymczasowe lub jeśli masz po prostu wątpliwości - zadzwoń lub wyślij e-mail! Zaproponujemy w indywidualnej ofercie kompleksowe rozwiązanie dla Twojej budowy, przestrzeni roboczej czy imprezy masowej. 

Czekamy na Twój kontakt:
tel. +48 881 711 616 | biuro@ogrodzeniabudowlane.pl


PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMACJAMI NA TEMAT REALIZACJI DOSTAW

Ogrodzenia tymczasowe nie kwalifikują się do normatywnej obsługi kurierskiej, a tym samym wymagają specjalnej obsługi transportowej. Ich dostawa jest każdorazowo indywidualnie ustalana pomiędzy Klientem a Sklepem Internetowym po złożeniu zamówienia.

ZOBACZ INFORMACJE DOTYCZĄCE DOSTAW ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW!

 

Dane techniczne

Produkt nowy Tak
Materiał Stal ocynkowana
Dostępność w ilościach hurtowych Tak
Polska produkcja Tak
Certyfikaty / deklaracje zgodności Tak
Przeznaczenie Ogrodzenie tymczasowe placu budowy, stref roboczych i użytkowych

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl