Przęsło ażurowe AZ-6 PLUS - ogrodzenie budowlane tymczasowe

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 14 dni
Cena: 236,16 zł 236.16
Cena netto: 192,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Ogrodzenie tymczasowe budowlane: przęsło ażurowe AZ-6 PLUS OWAL (panel RoundTop)

Przęsło ażurowe AZ-6 PLUS OWAL to kolejne tymczasowe ogrodzenie budowlane, które różni się od innych produktów techniczną specyfikacją elementów konstrukcyjnych. Jest stosowane przede wszystkim jako ochronne ogrodzenie placu budowy. Należy do rodziny systemowych ogrodzeń tymczasowych z wypełnieniem siatkowym (przeziernym, ażurowym). Obok użyć stricte budowlanych, znajduje również zastosowanie jako lekkie i funkcjonalne ogrodzenie tymczasowe, którym można zabezpieczać strefy robocze w miejscach prowadzenia prac interwencyjnych i serwisowych. Może być także wykorzystywane jako ochronne ogrodzenie przenośne terenów, na których organizowane są imprezy masowe.

Przęsła owalne (RoundTop) są stosunkowo nowym rozwiązaniem technologicznym w branży ogrodzeń tymczasowych. Dynamicznie zdobywają popularność, wypierając tradycyjne przęsła tymczasowe z ramą prostokątną. Dzieje się tak, ze względu na nowatorską konstrukcję ramy przęsła. Jej górna część - inaczej niż w przęsłach standardowych - ma kształt owalny, który jest wynikiem odmiennego procesu technologicznego - tj. ramę wykonuje się z jednego odcinka wygiętej (a nie zgrzewanej) rury stalowej. Dzięki temu przęsło nie posiada górnych narożników łączonych za pomocą zgrzein, czyli elementów najbardziej narażonych na przeciążenia i uszkodzenia.

Przęsła ażurowe AZ-6 PLUS OWAL różnią się od przęseł owalnych AZ-6 ST wypełnieniem, tj. siatka w przęsłach AZ-6 PLUS zbudowana jest z grubszego drutu. Dziki temu jest ona mocniejsza, a cała konstrukcja nabiera stabilności. Podobnie jak przęsła AZ-6 ST, posiadają wzmocnienia dolnych połączeń zgrzewalniczych w postaci specjalnych blaszanych nakładek (ang. corner plates), które zapobiegają uszkodzeniom ramy przęsła i wpływają na trwałość parametrów użytkowych. Niezależnie od owalnego kształtu - ogrodzenia budowlane typu RoundTop można łączyć w jednym ciągu z innymi typami ogrodzeń budowlanych ażurowych, a także ogrodzeniami pełnymi oraz z bramami i furtkami tymczasowymi. 


Specyfikacja produktu: ogrodzenie budowlane ażurowe - panel AZ-6 PLUS OWAL

- wymiary przęsła (długość x wysokość): 3450 x 2000 mm;
- wypełnienie: siatka standard z drutu 3,2 x 3,2 mm;
- wielkość pojedynczego oczka siatki: 262 x 100 mm;
- rama przęsła: rura stalowa Ø 38,1 x Ø 38,1 mm;
- waga pojedynczego przęsła: 15,4 kg.


Grupa produktowa:
ogrodzenia tymczasowe budowlane. Wersja wypełnienia: ogrodzenie budowlane ażurowe - siatka stalowa. Rama przęsła: ogrodzenie tymczasowe budowlane z owalną ramą (RoundTop) z dolnymi wzmocnieniami (blaszane nakładki ochronne na narożniki).

Zamówione ogrodzenia tymczasowe, bariery przenośne i osprzęt montażowy dostarczamy na terenie całej Polski.

Uwaga! Kupując ogrodzenia budowlane, nie zapomnij dobrać odpowiedniego osprzętu montażowego, który jest gwarantem właściwego posadowienia przęseł tymczasowych.


 Pamiętaj, że: 

  • zawsze możesz otrzymać indywidualną ofertę cenową na ogrodzenia budowlane, bariery tymczasowe i niezbędne akcesoria montażowe (zapraszamy do negocjacji);
  • zawsze możesz zapytać o wynajem ogrodzeń tymczasowych - działamy jak profesjonalna wypożyczalnia ogrodzeń. Interesujące Cię przęsła możesz wynająć;
  • świadczymy usługi montażu ogrodzeń tymczasowych na terenie całej Polski (zapytaj o szczegóły);
  • możesz otrzymać od nas ofertę na tabliczki z logo, banery reklamowe i tablice informacyjne do umieszczania na ogrodzeniu tymczasowym (wyślij zapytanie).

Jeśli nie wiesz z czego ma się dokładnie składać Twoje ogrodzenie tymczasowe lub jeśli masz po prostu wątpliwości - zadzwoń lub wyślij e-mail! Zaproponujemy w indywidualnej ofercie kompleksowe rozwiązanie dla Twojej budowy, przestrzeni roboczej czy imprezy masowej. 

Czekamy na Twój kontakt:
tel. +48 881 711 616 | biuro@ogrodzeniabudowlane.pl


PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMACJAMI NA TEMAT REALIZACJI DOSTAW

Ogrodzenia tymczasowe nie kwalifikują się do normatywnej obsługi kurierskiej, a tym samym wymagają specjalnej obsługi transportowej. Ich dostawa jest każdorazowo indywidualnie ustalana pomiędzy Klientem a Sklepem Internetowym po złożeniu zamówienia.

ZOBACZ INFORMACJE DOTYCZĄCE DOSTAW ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW!

Dane techniczne

Produkt nowy Tak
Materiał Stal ocynkowana
Dostępność w ilościach hurtowych Tak
Polska produkcja Tak
Certyfikaty / deklaracje zgodności Tak
Przeznaczenie Ogrodzenie tymczasowe placu budowy, stref roboczych i użytkowych

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl