Bariera tymczasowa prosta 2,3 m

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 207,87 zł 207.87
Cena netto: 169,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Pin It

Opis

Ogrodzenie tymczasowe przenośne: bariera tymczasowa prosta 2,3 

Bariera tymczasowa prosta 2,3 m to solidny i trwały produkt ochronny wykonany ze stalowych rur ocynkowanych. Górna część ramy bariery wykonana jest z jednego wygiętego odcinka rury, która prostopadle łączy się z dolną poprzeczką (stąd nazwa bariera tymczasowa prosta). Rama bariery jest wypełniona rurowymi szczeblinkami. Mocne nóżki zapewniają stabilne ustawienie bez stosowania stóp obciążających. Dodatkowo bariery tymczasowe tego typu posiadają specjalne uchwyty montażowe, które umożliwiają budowę zwartych ciągów ochronnych trudnych do rozłączenia przez osoby nieupoważnione. Bariery tymczasowe są wyposażone w specjalne blaszane tabliczki, które można wykorzystać do umieszczania logotypu klienta bądź wydarzenia.

Bariery tymczasowe - określane jako barierki przenośne, barierki imprezowe czy bariery przeciwtłumowe - są najczęściej stosowane do zabezpieczenia imprez masowych oraz do wyznaczania przestrzeni roboczych z ograniczonym dostępem. Doskonale sprawdzają się również jako bariery ochronne przy robotach budowlanych i drogowych, a także różnych pracach serwisowych czy interwencyjnych. Bariery tymczasowe można stosować np. jako wewnętrzne ogrodzenie magazynowe, ogrodzenie ochronne wykopów, studzienek i włazów oraz jako ogrodzenie tworzące ciągi komunikacyjne. Bariery sprawdzają się też w małych przestrzeniach, gdzie nie ma możliwości zastosowania pełnowymiarowego ogrodzenia, np. na chodnikach czy pasażach, które na czas robót nie są całkowicie wyłączone z eksploatacji. Przy typowych inwestycjach budowlanych barierki tymczasowe, które nie spełniają nominalnego kryterium wysokości (min. 150 cm), traktuje się przede wszystkim jako uzupełniające ogrodzenie wewnętrzne. Zewnętrzne granice placu budowy czy określonego obszaru roboczego muszą być wyznaczone poprzez zgodne z przepisami typowe ogrodzenia budowlane ażurowe bądź ogrodzenie budowlane pełne.


Specyfikacja produktu: ogrodzenie tymczasowe - barierka tymczasowa 2,3 m

- wymiary: 2280 x 1100 x 495 mm;
- rama: rura stalowa Ø 38 mm;
- wypełnienie szczeblinkowe: rura stalowa Ø 12 mm;
- waga: 10 kg.


Grupa produktowa:
ogrodzenia tymczasowe przenośne. Rodzaj: bariery tymczasowe lekkie. Wersja: prosta 2,3 m.

Zamówione ogrodzenia tymczasowe, bariery przenośne i osprzęt montażowy dostarczamy na terenie całej Polski.

Uwaga! Kupując ogrodzenia budowlane lub bariery tymczasowe przenośne, nie zapomnij dobrać odpowiedniego osprzętu montażowego, który jest gwarantem właściwego użytkowania ogrodzeń tymczasowych.


 Pamiętaj, że: 

  • zawsze możesz otrzymać indywidualną ofertę cenową na ogrodzenia budowlane, bariery tymczasowe i niezbędne akcesoria montażowe (zapraszamy do negocjacji);
  • zawsze możesz zapytać o wynajem ogrodzeń tymczasowych - działamy jak profesjonalna wypożyczalnia ogrodzeń. Interesujące Cię przęsła możesz wynająć;
  • świadczymy usługi montażu ogrodzeń tymczasowych na terenie całej Polski (zapytaj o szczegóły);
  • możesz otrzymać od nas ofertę na tabliczki z logo, banery reklamowe i tablice informacyjne do umieszczania na ogrodzeniu tymczasowym (wyślij zapytanie).

Jeśli nie wiesz z czego ma się dokładnie składać Twoje ogrodzenie tymczasowe lub jeśli masz po prostu wątpliwości - zadzwoń lub wyślij e-mail! Zaproponujemy w indywidualnej ofercie kompleksowe rozwiązanie dla Twojej budowy, przestrzeni roboczej czy imprezy masowej. 

Czekamy na Twój kontakt:
tel. +48 881 711 616 | biuro@ogrodzeniabudowlane.pl


PRZED ZAKUPEM ZAPOZNAJ SIĘ Z INFORMACJAMI NA TEMAT REALIZACJI DOSTAW

Ogrodzenia tymczasowe nie kwalifikują się do normatywnej obsługi kurierskiej, a tym samym wymagają specjalnej obsługi transportowej. Ich dostawa jest każdorazowo indywidualnie ustalana pomiędzy Klientem a Sklepem Internetowym po złożeniu zamówienia.

ZOBACZ INFORMACJE DOTYCZĄCE DOSTAW ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW!

 

Dane techniczne

Produkt nowy Tak
Certyfikaty / deklaracje zgodności Tak
Rodzaj materiału stal ocynkowana
Polska produkcja Tak
Przeznaczenie bariery imprezowe przeciwtłumowe / uzupełniające ochronne ogrodzenie tymczasowe
Dostępność w ilościach hurtowych Tak

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl